Ostatnia aktualizacja zasięgu sieci Orange: 02.12.2016r.
  1. Mapa przedstawia orientacyjny zasięg sieci Orange na zewnątrz i wewnątrz budynków na terytorium Polski w podziale na technologie GSM/EDGE, UMTS/HSDPA, LTE oraz CDMA. Poprzez „sieć Orange" należy rozumieć sieć telekomunikacyjną, której operatorem jest Orange Polska S.A.
  2. Z uwagi na specyfikę zjawiska propagacji fal elektromagnetycznych, występowanie zjawiska dyfuzji, ukształtowanie terenu, otoczenie i rodzaj zabudowy, prezentowany zasięg lub moc sygnału mogą odbiegać od rzeczywistości. Przed zamiarem zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Orange, sugerujemy kontakt z salonem sprzedaży, w celu potwierdzenia zasięgu w danej lokalizacji.
  3. Mapa ma jedynie charakter poglądowy i nie może stanowić podstawy do zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. W przypadku zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych mapa nie stanowi jej części i nie może być podstawą do ewentualnych roszczeń reklamacyjnych.
  4. Prezentowany zasięg może ulec zmianie w związku z dynamicznym rozwojem sieci Orange
  5. Internet dla Firm Pro jest ograniczona terytorialnie. Przed zakupem sugerujemy kontakt z salonem sprzedaży w celu sprawdzenia dostępności oferty w danej lokalizacji i odpowiedniego dobrania rodzaju oferty.
  6. Funkcjonalność "zgłoś problem" może być wykorzystana jedynie dla numerów, których jesteś właścicielem/użytkownikiem